WARION USŁUGI INTERNETOWE WARION
INTERNETOWY KATALOG FIRM
O firmie
Nasze usługi
Cennik Usług
Praca w Warionie
Kontakt
Internetowy katalog firm
Informator warszawski (urzędy Państwowe, miejskie, stowarzyszenia)
Wyszukiwarki i portale internetowe

Ogłoszenie

Serwis internetowy www.twoj-sklep.com.pl nie jest obecnie związany z żadnym producentem, ani sprzedawcą obuwia. Wcześniej przez kilka lat serwis reklamował:
  1. Sklep z obuwiem (damskim i męskim), w tym nietypowym, mieszczący się w Warszawie przy ulicy Odyńca. O nietypowości decydowały rozmiary większe i mniejsze od zwykle dostępnych w handlu.
  2. Szewca z ulicy Grochowskiej w Warszawie, który szył buty nietypowe. Oznaczało to zarówno buty (damskie i męskie) o dowolnych rozmiarach, jak i obuwie artystyczne czy też szyte według wzorów historycznych.

Właściciele obu firm zakończyli działalność w branży, serwis pozostał. Mimo wykasowania nieaktualnych już danych firmowych, wciąż notuje się od kilkunastu do ponad dwudziestu wejść na strony serwisu dziennie.
W związku z powyższym, firma WARION, która jest wyłącznym właścicielem serwisu, poszukuje chętnego do wykorzystania potencjału stron www.twoj-sklep.com.pl. Najlepiej, żeby był to sprzedawca lub producent, który ma w swojej ofercie obuwie nietypowe. Właśnie takich produktów poszukują internauci na stronach tego serwisu.
Jeżeli chętny nie będzie zajmował się obuwiem nietypowym, ale będzie związany z branżą obuwniczą, to też powinien być zadowolony ze skuteczności serwisu.
Ceny są do negocjacji i zależą od potrzeb nabywcy. Możliwa jest obsługa przez firmę WARION serwisu www.twoj-sklep.com.pl od wersji podstawowej(*) do rozbudowanej(**), a nawet sprzedaż prawa do nazwy "twoj-sklep.com.pl" w celu samodzielnego tworzenia serwisu i jego zarządzania.

  • *) Wersja podstawowa - utworzenie serwisu, wykonanie potrzebnych zdjęć i uruchomienie. Dbałość o prawidłowe działanie, czasem dodanie nowych zdjęć.
  • **) Wersja rozbudowana - obejmuje więcej kategorii, częstszą zmianę kolekcji, czy też działania mające na celu przyciągnięcie Klientów.

Pomiędzy wersją podstawową i rozbudowaną jest bardzo dużo możliwości pośrednich i dlatego cena dopasowana zostanie do wymagań pt. Klienta.
Byłoby dobrze, żeby nowy użytkownik serwisu twoj-sklep.com.pl był z Warszawy lub jej okolic. Współpraca będzie wówczas łatwiejsza. Nie jest to oczywiście wymóg konieczny.
Jest to serwis, którego szata graficzna powstała ładnych parę lat temu. Przeznaczona jest ona do zmiany, więc pt. Klienci nie musza mieć obawy, że kupią serwis "z czasów potopu szwedzkiego".

Osoba odpowiedzialna w firmie WARION: Piotr lub Łukasz. Telefon: 503 793 863 (jest odbierany o dosyć dowolnych porach). Jeżeli jednak nikt nie odbierze, prosimy o nagranie wiadomości. Firma WARION zajmuje się również usługami kurierskimi i dlatego mogą Państwo usłuszeć w słuchawce:
- "WARION Kurier, Łukasz, dzień dobry"
Wystaczy poinformować o co chodzi, a właściwa osoba skontaktuje się z Państwem.

mailboxpoczta elektroniczna: warion@warion.pl

WARION USŁUGI INTERNETOWE WARION
INTERNETOWY KATALOG FIRM